-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43156 kabel USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 m USB A Czarny
Symbol:
43156
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888431569 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał przewodzący | Miedź cynowa |
| Złączka 1 | USB A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 28/28/22 |
| Złączka 2 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał osłony końcówki | Aluminium |
| Rodzaj wtyczki | Nikiel |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Osłona końcówki | Tak |
| Medium transmisyjne | Skręcona para |
| Materiał kontaktowy | Miedź |
| Materiał obudowy złącza | Plastik |
| Tłumienność nominalna | (100 MHz, -1.5 dB) (1.25 GHz, -5.0 dB) (2.5 GHz, -7.5 dB) (7.5 GHz, -25 dB) |
| Nota mocy | 3.5/1.35mm DC |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Waga produktu | 515 g |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 32 x 85 x 10 mm |
| Długość kabla | 10 m |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 16 x 37 x 9,8 mm |
| Promień gięcia (min.) | 6 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 210mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
