-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka termoelektryczna Igloo IE42 42l, błękitna
Symbol:
7315091520218
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7315091520218 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Pojemność | 42 l |
| Technologia chłodzenia | Termoelektryczna |
| Zakres temperatury chłodzenia | Delta T° = 20°C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie) | D |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kółka transportowe | Tak |
| Materiały | Poliuretan, Tworzywo sztuczne |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Zasilanie | 12V, 230V |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1879251 |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 560mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
