-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock Q10 VF+ 0,5 l Biały
Symbol:
Q10VFP02-00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905902375 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 10000 Pa |
| Mop dołączony | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Czas pracy | 250 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc silnika | 45 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 2,99 kg |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Średnica | 35,3 cm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 212 x 178 x 259 mm |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,5 l |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ultrasoniczny |
| Ilość szczotek | 2 |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Automatyczne przekierowanie | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,24 l |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Podnoszona mopująca ściereczka | Tak |
| Głębokość opakowania | 468 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 392 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,52 kg |
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 418mm |
| Długość | 418mm |
| Wysokość | 352mm |
