-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo Essential (czarny) (OUTLET)
Symbol:
Y011040
Produkt używany, poserwisowy - wymiana baterii. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Robot sprawny z kompletem wyposażenia.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5060944997977 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Średnica | 33 cm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 125 x 145 x 90 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,2 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Liczba poziomów ssania | 3 |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,4 l |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Liczba programów | 3 |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik podczerwieni |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Nie |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 440mm |
