-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający z bazą Roidmi Eve Max (biały) (OUTLET)
Symbol:
Produkt po testach, nieeksploatowany. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Robot sprawny. Wyposażenie : 1 x filtr, 1 x nakładka do mopowania, 4 x worek na kurz, Przewód zasilający, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka do czyszczenia.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941762400070 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc znamionowa | 65 W |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Napięcie ładowania | 24 V |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Wymiary stacji bazowej | 358 x 300 x 174 mm |
| Waga stacji ładującej | 4,3 kg |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Mycie na mokro | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,17 l |
| Posadzki | Podłoga |
| Posadzki | Dywan |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,25 l |
| Poziom hałasu | 83 dB |
| Moc | 850 W |
| Napięcie wejściowe | 220 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Szerokość | 364mm |
| Długość | 443mm |
| Wysokość | 404mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci.
• Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy.
