-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router LANCOM 2100EF
Symbol:
514911
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144611094 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Typ mocowania | Montaż biurkowy / ścienny |
| Diody LED | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Napięcie | 230 V |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 152 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Protokoły VoIP | RTP, SIPS, SRTP |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 255mm |
