-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika RUT956 Router sieci komórkowej
Symbol:
100674868
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051842223 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ montażu | Szyna DIN |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie | 9 - 30 V |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 287 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | PEAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 192-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-EAP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH-2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSec |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | DES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | CAST |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-CCMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Taktowanie procesora | 0,58 GHz |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 5 |
| GPS | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA/RP-SMA |
| Zainstalowany system operacyjny | RutOS |
| Producent procesora | MediaTek |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć RAM | 0,128 GB |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UL |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Interfejs SCSI | RS-485 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Port USB | Tak |
| Kraj pochodzenia | Litwa |
| Wbudowany GNSS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (pobieranie) | 150 Mbit/s |
| Ilość kart SIM | 2 |
| SMS | Tak |
| Sieć danych | 4G |
| Sieć danych | 2G |
| Sieć danych | 3G |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (wysyłanie) | 50 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Mostek sieciowy | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Serwer DHCP | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 340mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
