-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika RUTX50 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) 5G Czarny
Symbol:
21146690000
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051844524 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zainstalowany system operacyjny | RutOS |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 717 MHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex A7 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Router przemysłowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pobór mocy | 4 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Napięcie operacyjne | 9 - 50 V |
| Głębokość produktu | 95,1 mm |
| Wysokość produktu | 44,2 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 533 g |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Portowa kontrola dostępu do sieci (PNAC) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | -5 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA/RP-SMA |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 280mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
