-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thule TCCS201 Pond Grey 2 szt. Zestaw kostek do pakowania
Symbol:
TCCS201 POND GRAY
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0085854256452 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw kostek do pakowania |
| Materiały | Nylon |
| Rozkładany | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 210 g |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kraj pochodzenia | Kambodża |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 300mm |
