-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tork Xpress Podajnik ręczników papierowych Biały
Symbol:
2070072
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7322540349184 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Podajnik ręczników papierowych |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik |
| Zamykanie | Tak |
| Waga produktu | 862 g |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość produktu | 302 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 350mm |
