-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Crucial BX500 2 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND
Symbol:
CT2000BX500SSD1T
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0649528821591 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 540 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Crucial
Poland
