-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DELL 345-BDRK urządzenie SSD 960 GB 2.5" SATA III
Symbol:
W128852972
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5397184922873 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Bity na sektor | 512e |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Interfejs | SATA III |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Poland
0226207898
