-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DELL 345-BGSY urządzenie SSD 960 GB 2.5" SATA
Symbol:
345-BGSY
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5397184963913 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Interfejs | SATA |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Bity na sektor | 512e |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 175mm |
